Shown entries: 31-40
Pages: « 1 2 3 4 5 6 ... 12 13 »

Sort by: Date · Name · Rating · Comments · Views
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ- NEA | Views: 681 | Added by: dim | Date: 2012-11-19

Για άλλη μια χρονιά ο Κώστας Κοκόλιας κατέκτησε το εσωτερικό πρωτάθλημα Παγκρατίου-Καισαριανής με 5,5 βαθμούς σε 7 αγώνες.
Δευτεραθλητής αναδείχθηκε ο Δημήτριος Γαλανός με 5,5/7 και αυτός. Τρίτος ο Εφεντάκης Νικόλαος επίσης με 5,5/7.
κάντε κλικ στην επικεφαλίδα για την τελική βαθμολογία.

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ- NEA | Views: 689 | Added by: dim | Date: 2012-10-28

Πρωταθλητής Πειραιά για το 2012 αναδείχθηκε ο FM Δημήτριος Τσομής του Πειραϊκού με 5,5/7 σε ένα ιστορικό πρωτάθλημα-θεσμό
που δεν είχε δυστυχώς την ανάλογη αίγλη και συμμετοχή του παρελθόντος.Δεύτερος αναδείχθηκε με 5/7 ο νεαρός Κουσκούτης Γεώργιος
του ΣΜΣ Ελευσίνας(μεγάλη επιτυχία αν αναλογιστούμε οτι είναι γεννημένος το 2000).
Τρίτος ο επίσης νεαρός Σιδηρόπουλος Νικόλαος του Πειραϊκού με 5/7.
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ- NEA | Views: 591 | Added by: dim | Date: 2012-10-28

Άνετη επικράτηση για τον νεαρό σκακιστή της Ηλιούπολης Παναγιώτη Κουτουκίδη στο 128ο τουρνουά Αμπελοκήπων και μάλιστα 1,5!! βαθμό διαφορά
 από τον δεύτερο!! Ο Κουτουκίδης έκανε σκορ 6,5/7 ενώ ο Σπύρος Ιλαντζής του ΣΟ Τριανδρίας κατετάγη 2ος με 5/7.Τρίτος ο παλιός μετρ από
τον ΣΑΣ Κοπρωπίου Δημήτρης Δεληθανάσης με 5/7. Πατήστε κλικ στην επικεφαλίδα για την συνολική τελική βαθμολογία
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ- NEA | Views: 1343 | Added by: dim | Date: 2012-10-28