Main | Registration | Login
Publisher

Main » Articles » ΝΕΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ- ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΑΤΤΙΚΗΣ OI ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ RAPID

Μεγάλη εμφάνιση από τον Μεγαλιό Κωστή στο Ατομικό πρωτάθλημα Rapid Αττικής,όπου αναδείχθηκε πρωταθλητής Αττικής 2016! Ο Κωστής με μεγάλη αυτοπεποίθηση νίκησε πειστικά όλους τους αντιπάλους του και σημειώνοντας το εκπληκτικό σκορ 7 νίκες σε 7 αγώνες έκανε όλους τους παρευρισκόμενους να τον χειροκροτήσουν και εμάς τους συμπαίκτες του στον Κότινο να νιώσουμε περήφανοι για το επίτευγμα του συμπαίκτη μας!

Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησε και η Μάκκα Εύη του Πανελληνίου όπου με 5,5/7 αναδείχθηκε πρώτη γυναίκα και πρωταθλήτρια γυναικών αττικής στο Rapid.Στη γενική κατάταξη κατέλαβε την 6η θέση.

Πολύ μεγάλη εμφάνιση και για τον μικρό μας αθλητή Ασλανίδη Θησέα στην κατηγορία κάτω των 12 ετών όπου σημείωσε 5 νίκες σε 7 αγώνες.Ο Θησέας που είναι πολύ μικρός για την συγκεκριμένη κατηγορία αφού είναι μόνο 9 ετών τα έβαλε με μεγαλύτερους και εμπειρότερους παίκτες με απόλυτη επιτυχία. Ισοβάθμησε στις θέσεις 8-14 μεταξύ 82 παικτών.

Category: ΝΕΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ- ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ | Added by: dim (2016-03-26)
Views: 391 | Rating: 0.0/0 |